Kiemelt értékesítési menedzser

A hirdetés már lejárt!

Energetikai területen tevékenykedő partnerünknek keressük vállalkozó szellemű új kollégájukat, aki szeretne osztozni velük jövőbeli sikereikben. Ha a felsőfokú végzettség és a kitűnő angol nyelvtudás megléte mellett egy olyan munkahelyen szeretnéd kamatoztatni az eddig megszerzett tudásod, ahol támogatják a forradalmian új ötleteidet, akkor jó helyen jársz!

Feladatok

Fő feladatok:

meglévő partnerekkel való kapcsolattartás

új partnerek felkutatása

termékek értékesítése, árazása

értékesítési csatorna működtetése, koordinációja

értékesítési csatorna jövedelmezőségének elemzése, értékelése

ügyfélelégedettség értékelése a termékekhez kapcsolódóan

termékek/szolgáltatások/folyamatok kialakításához és működtetéséhez szükséges szervezetközi koordinációs feladatok ellátása

Egyéb feladatok:

középtávú tervezésben való részvétel

értékesítési stratégia kialakításában való részvétel

munkacsoportokban, projektekben való részvétel

elemzések, döntés-előkészítő anyagok készítése

Illetve a termékek, szolgáltatások, vagy akár folyamatok fejlesztésére vonatkozó javaslatok megfogalmazása.

Követelmények

Amire mindenképpen szükséged lesz...

felsőfokú végzettség

értékesítési területen szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny, ha energetikai területen szereztél szakmai tapasztalatot!

S amire mire még szükséged lesz a munkád során...

ügyfélcentrikus hozzáállás

kiemelkedő kommunikációs képesség magyar (és angol) nyelven

proaktív, lendületes személyiség

egyfajta "újító" attitűd

Amit kínálunk

fejlődési lehetőség egy innovatív vállalatnál

előrelépési lehetőség

versenyképes juttatási csomag, alapbéren felül:

cafeteria

teljesítményarányos bónusz

jutalék

korlátlan járóbeteg ellátás

áramdíj kedvezmény

Munkavégzés helye

Budapest