Kiemelt minőségbiztosítási vezető (Bóly)

A hirdetés már lejárt!

Kiemelt minőségbiztosítási vezető

Hely: Bóly, BA, HU, 7754

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Bóly Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bóly Zrt.  csapatához.

A munkakör célja:

Feladataid lesznek:

  • Minőségügyi igazgató által kiadott irányelveknek megfelelően a cégcsoport minőségirányítási feladatainak irányítása;
  • A mezőgazdasági csoport tagjainál a csoport célkitűzéseinek a megvalósításában, a folyamatos fejlesztésben való részvétel a minőségirányítás alapelvének, a PDCA elv alkalmazásával;
  • Egységes rendszer kidolgozása, bevezetése és fenntartása;
  • A folyamatos fejlesztés elősegítése az MSZ ISO 9001 minőségirányítási rendszerszabvány előírásai alapján;
  • A mezőgazdaság ágazatai rézére szakmai támogatás nyújtása, oktatások szervezése, megtartása, oktatási anyagok készítése;
  • A Bonafarm Csoport szintű projektjeinek mezőgazdaságra vonatkozó feladatok koordinálása, célkitűzések megvalósulásának támogatása, nyomon követése;
  • A mezőgazdasági csoport számára releváns szabványok és rendszerek felkutatása, bevezetése, működtetése;
  • A folyamatos fejlesztéshez projektjavaslatok megfogalmazása, projekttervek összeállítása, jóváhagyott minőségirányítási projektek vezetése, koordinálása;
  • A teljes mezőgazdasági csoport tanúsítási folyamatainak koordinálása, auditok támogatása;
  • A hatályos szabályozásokban megfogalmazott követelmények teljesülésének az ellenőrzéséhez éves belső minőségirányítási auditok tervezése, azok elvégzésének szakmai irányítása: a minőségirányítási rendszer tényleges állapotának auditokkal történő felmérése;
  • Az ágazatok jogszabályi előírásoknak megfelelő élelmiszerbiztonsági (HACCP) rendszereinek szakmai felügyelete, az ágazatok, szervezeti egységek részére élelmiszerbiztonsági szakmai irányítás,
  • Kapcsolattartás és szakmai iránymutatás az ágazati minőségbiztosítási vezetőkkel, és rajtuk keresztül az ágazatokkal;
  • A szervezeti egységvezetőkkel való közreműködés a szabályozásunknak megfelelően dokumentált nem megfelelőségek kivizsgálásában, azok okainak meghatározásában, a helyesbítő tevékenységek kidolgozásában, azok hatékony megvalósulásának a visszaellenőrzésében;
  • Az ágazatok, szervezeti egységek közötti kommunikáció felügyelete, a kidolgozott egységes rendszerek integrációja;
  • Kiadott ágazati szabályozásokban megfogalmazott követelmények teljesülésének az ellenőrzéséhez teleplátogatások tervezése, azok szakmai irányítása: a minőségirányítási rendszer tényleges állapotának helyszíni felmérése, az ágazati tanúsítások támogatása, koordinálása;
  • Ellátja a vállalati partnereknél is azoknak a feladatkörébe tartozó tevékenységeket, melyeket a Zrt. szerződéseiben vállal.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú agrár végzettséggel, minőségirányítási rendszer ismerettel (ISO szabványok ismeretével) rendelkezel;
  • 3-5 éves vezetői tapasztalatod van;
  • Munkaszervezésben és projektvezetésben szerzett tapasztalattal rendelkezel;
  • "B" kategóriás jogosítványod van;
  • Magas szintű koordinációs és kommunikációs készséggel, jó kapcsolatteremtő és szervezőkészséggel rendelkezel;
  • Megbízható, precíz és alapos végrehajtás jellemez;
  • Kreatív, nyitott és dinamikus személyiség vagy;
  • Önállóan és felelősségteljesen végzed a munkád, valamint
  • Kiegyensúlyozott, magabiztos, határozott egyéniség vagy.

Előnyt jelent, ha

  • Középfokú angol nyelvtudásod van;
  • Specifikus mezőgazdasági szabvány ismerettel rendelkezel.

Bóly Zrt.  a Bonafarm Mezőgazdasághoz tartozó agrárvállalkozás. Sikerünk a vidék kedvező adottságainak hasznosításán, a magyar mezőgazdasági hagyományok tiszteletben tartásán, a korszerű gazdálkodáson, a technológiai fejlesztéseken, valamint 750 munkatársunk szakértő és felelősségteljes munkáján alapszik.
A Bóly Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Bóly