Kiemelt operátor (Maglód)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Kiemelt operátor
12

Feladatok

  • Termékek gyártásra való előkészítése
  • Gyártógépek kezelése, alapanyaggal való feltöltése, kész termékek leszedése
  • Műanyag alkatrészek összeszerelése, pattintása, csavarozása
  • Elkészült termékek minőségének ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat
  • Jó monotónia-tűrés és kitűnő látás
  • Álló munka és három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Jelentkezz Maglódra KIEMELT OPERÁTOR munkatársnak, hogy biztos és hosszú távú munkád mellett bejárásod is könnyen megoldható legyen!

Autóalkatrész gyártó partner cégünk stabilitást nyújt a mindennapokban!

Kereseti lehetőség: bruttó 395.000-455.000 Ft/ hó FÉLÉV UTÁN AKÁR BR. 550.000 FT+ CAFETERIA (br. 33 500 Ft)

Egy munkahely, ahol ÉVENTE KÉTSZER VAN BÉREMELÉS, ÉS FÉLÉV UTÁN AKÁR BR. 100.000-EL TÖBBET KERESHETSZ! (Teljesítmény alapján)

hogy évente 2x van béremelés, és további 2x van teljesítmény/féléves értékelés ahol

  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség egy jól működő közösségben, emberbarát vezetőséggel!
  • MAGAS alapbéren felül HAVI BÓNUSZOK széles skálája
  • TELJESÍTMÉNY ÉRTÉKELŐ BÓNUSZ
  • Jelenléti bónusz: br 20.000 Ft (Cafeteria elemekben)
  • MAGAS Cafeteria már próbaidő alatt: br 33.500 Ft
  • Csoportos bónusz: br 29.500 Ft próba idő után
  • Minőségi bónusz: br. 20.000 Ft próba idő után
  • Tudás pótlék- félévente változik, után havonta kerül jóváírásra (0.,10.000 Ft, 30.000 Ft, 50.000 Ft, 70.000 Ft
  • Számunkra fontos az EGÉSZSÉGED is:
  • EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁSI támogatás
  • ÉLETMÓDTANÁCSADÁS
  • EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS támogatása
  • SPORTOLÁSI LEHETŐSÉG (Szép-kártya, gerincjóga, fitness terem)
  • PIHENŐ SZOBA (csocsó, billiárd, ping-pong)
  • Fizetésed minden hónapban PONTOSAN érkezik!
  • INGYENES céges buszt biztosítunk, DE egyéb településekről is támogatjuk a bejárást! (86% tömegközlekedéssel, 15 Ft/km autóval)
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • EMELT műszakpótlékok (13:30-21:30 40%, 21:30-5:30 50%)
  • NINCS KÖTELEZŐ TÚLÓRA, de önkéntes alapon vállalhatsz, mely emeli fizetésedet:hétköznap: alapbér + 50% túlórapótlék, hétvégén: alapbér + 100% túlórapótlék
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk!
  • Vadonatúj gépparkkal felszerelt gyáregységben dolgozhatsz, ahol a munkádra nem csak hogy SZÜKSÉG van, de meg is BECSÜLIK!
  • Kollégáink munkája kiemelten FONTOS!
  • Multinacionális vállalat, nemzetközi, STABIL háttér, magyar csapat
  • Céges napok és csapatépítők, amelyek igazán összetartó csapatot kovácsolnak munkatársainkból, ide szívesen járnak be a kollégák
  • BETANÍTOTT pozíció, betanításodra időt szánunk
  • TISZTA, MODERN KÖRNYEZET

Az alábbi településekről INGYENES céges buszjáratot biztosítunk:

Dány, Gyömrő, Isaszeg, Maglód, Mende, Nagykáta, Pécel, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Tápióság, Tápióbicske, Tóalmás, Monor, Üllő

Egyéb településekről a bejárásodat a Munka Törvénykönyve szerint megtérítjük!

Munkavégzés helye

Maglód

Maglód