Kiemelt operátor 2 műszakban! (Maglód)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Kiemelt operátor 2 műszakban!
282

Feladatok

  • Termékek gyártásra való előkészítése
  • Gyártógépek kezelése, alapanyaggal való feltöltése, kész termékek leszedése
  • Műanyag alkatrészek összeszerelése, pattintása, csavarozása
  • Elkészült termékek minőségének ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat
  • Jó monotónia-tűrés és kitűnő látás
  • Álló munka vállalása

Amit kínálunk

Jelentkezz Maglódra KIEMELT OPERÁTOR munkatársnak, hogy biztos és hosszú távú munkád mellett bejárásod is könnyen megoldható legyen!

Autóalkatrész gyártó partner cégünk stabilitást nyújt a mindennapokban!

Céges járat Monorról! 2 műszak!

  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség egy jól működő közösségben, emberbarát vezetőséggel!
  • MAGAS alapbéren felül HAVI BÓNUSZOK széles skálája
  • TELJESÍTMÉNY ÉRTÉKELŐ BÓNUSZ
  • Jelenléti bónusz: br 20.000 Ft (Cafeteria elemekben)
  • MAGAS Cafeteria már próbaidő alatt: br 33.500 Ft
  • Csoportos bónusz: br 29.500 Ft próba idő után
  • Minőségi bónusz: br. 20.000 Ft próba idő után
  • Tudás pótlék- félévente változik, után havonta kerül jóváírásra (0.,10.000 Ft, 30.000 Ft, 50.000 Ft, 70.000 Ft
  • Számunkra fontos az EGÉSZSÉGED is:
  • EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁSI támogatás
  • ÉLETMÓDTANÁCSADÁS
  • EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS támogatása
  • SPORTOLÁSI LEHETŐSÉG (Szép-kártya, gerincjóga, fitness terem)
  • PIHENŐ SZOBA (csocsó, billiárd, ping-pong)
  • Fizetésed minden hónapban PONTOSAN érkezik!
  • INGYENES céges buszt biztosítunk, DE egyéb településekről is támogatjuk a bejárást! (86% tömegközlekedéssel, 15 Ft/km autóval)
  • FIZETETT munkaközi szünetek
  • EMELT műszakpótlékok (13:30-21:30 40%, 21:30-5:30 50%)
  • NINCS KÖTELEZŐ TÚLÓRA, de önkéntes alapon vállalhatsz, mely emeli fizetésedet:hétköznap: alapbér + 50% túlórapótlék, hétvégén: alapbér + 100% túlórapótlék
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk!
  • Vadonatúj gépparkkal felszerelt gyáregységben dolgozhatsz, ahol a munkádra nem csak hogy SZÜKSÉG van, de meg is BECSÜLIK!
  • Kollégáink munkája kiemelten FONTOS!
  • Multinacionális vállalat, nemzetközi, STABIL háttér, magyar csapat
  • Céges napok és csapatépítők, amelyek igazán összetartó csapatot kovácsolnak munkatársainkból, ide szívesen járnak be a kollégák
  • BETANÍTOTT pozíció, betanításodra időt szánunk
  • TISZTA, MODERN KÖRNYEZET

Munkavégzés helye

Maglód

Maglód