Kiemelt fogorvos látogató (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

A Merfol Kft. www.osstem.hu a dél-koreai high-tech fogászati implantátum gyártó, az Osstem hazai képviselője. Az Osstem a világ több mint 70 országába, Amerikától Európa országain át Japánig exportálja termékeit, Ázsiában és a csendes-óceáni térségben piacvezető. 2017, 2018 és 2019-ben az Osstem lett a világ piacvezető cége az eladott implantátumok darabszámát tekintve! Emellett most mutatta be az európai piacon a legújabb implantátumát, amellyel beérte a piacvezető top terméket.

Az Osstem a fogászati implantátumok között a legmagasabb minőségi kategóriát képviseli, köszönhetően a „listavezető” 98,8 %-os csontban megmaradási aránynak, amihez ráadásul életfogytig tartó gyártói garanciát ad.

A kiemelkedő eredmény nagymértékben köszönhető az Osstem hihetetlenül aktív oktatási tevékenységének is. Példa nélküli az a mintegy 400 oldalas, albumformátumú, a termékeket és indikációikat pontosan bemutató, valamint esettanulmányokat közlő Kézikönyv, amelyet valamennyi felhasználó orvos rendelkezésére bocsátunk.

A megnövekedett piaci lehetőségek miatt keresünk most új pozícióba munkatársat:

Kiemelt fogorvos látogató

Új munkatársunk legfőbb feladata meglévő partnereinkkel (fogorvosok) a kapcsolat fejlesztése és új ügyfelek szerzése.

A legnagyobb kihívás ebben a munkakörben az, hogy soha nem akartunk és a jövőben sem szeretnénk különféle árversenyekben részt venni, számunkra a minőség és a nyújtott szolgáltatások színvonala az elsődleges.

Fontos különbség versenytársainktól, hogy mi nem csak terméket értékesítünk, hanem széles körű egyéb szolgáltatásokat is biztosítunk a fogorvosok részére: implantációs navigáció szolgáltatás, saját 3D-s nyomtatóval biztosított fúrósablon, CAD/CAM technológiás fogtechnika, egyedi felépítmények gyártása, csontpótláshoz különleges eszközök és műtéti kazetták biztosítása.

Feladatok

  • A piac és a versenytársak feltérképezése
  • A meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, és új fogorvosok felkutatása
  • Szakmai prezentációk megtartása
  • Szakmai tanfolyamok szervezése
  • Szakmai kiállításokon, konferenciákon való részvétel
  • Megtörtént aktivitások, üzleti lehetőségek CRM rendszerbe rögzítése

Elvárások

Az ideális jelölt már komoly értékesítési tapasztalattal rendelkezik orvosok számára, ha ez esetleg valamilyen fogorvosi eszköz, netán implantátum, az ugyan nem feltétel, de komoly előnyt jelent.

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 év értékesítési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás, előny (Osstem európai központjával szakmai kapcsolathoz)

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt ugyan a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.

  • Versenyképes alapfizetés + teljesítmény utáni bónuszrendszer
  • Céges gépkocsi, laptop, telefon
  • Innovatív cégvezetés
  • High-tech technológiai háttér
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Családias hangulatú, fiatalos csapat
  • Előrelépési lehetőség értékesítési vezetői munkakörbe

Egyéb információk

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Munkavégzés helye

Magyarország (budapesti központtal)

Pályázatát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „kiemelt szakértékesítő”-ként megjelölve.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg, mert ennek hiányában nem foglalkozunk a jelenkezéssel:

1. Miért szeretne váltani?

2. Miért pont implantátumok értékesítésével szeretne foglalkozni?

3. Milyen eredményekre a legbüszkébb értékesítői pályafutásából?

4. Mik a legfontosabb elvárásai egy munkahellyel szemben, annak érdekében, hogy hosszú évekig ott dolgozzon?