Kiemelt termékfejlesztő technológus (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Kiemelt termékfejlesztő technológus

Feladatok

  • Sütőipari termék- és csomagolásfejlesztési folyamatokban való részvétel
  • Termékválaszték folyamatos bővítése, elemzése, felülvizsgálata
  • Kutatást is igénylő termékfejlesztési projektekben való részvétel
  • Minőségirányítással és a gyártó üzemmel való együttműködés
  • Folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk készítése
  • Ajánlatok bekérése és szakmai kiértékelése
  • Együttműködés és kapcsolattartás beszállítókkal
  • Konkurenciafigyelés
  • Piaci trendek nyomon követése és elemzése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves sütőipari és termékfejlesztési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Pontos és felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Élelmiszeripari miőségbiztosítási rendszerek ismerete előny (IFS, BRC)
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kreatív kibontakozás lehetősége, a fejlődési lehetőségek folyamatos biztosítása a legújabb technológiák és módszerek terén
  • hatással lehet a vállalati sikerre a saját projektek felelősségét vállalva

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen