Kirendeltségvezető (Ausztria)

A hirdetés már lejárt!

Oktatási területen működő, nemzetközi jelenlétét erősíteni tervező magyar partnerünk bécsi kirendeltségének irányítására keres tapasztalt vezetőt.

Kirendeltségvezető

Feladatok

A kirendeltségvezető elsődleges feladata, hogy magas szintű stratégiai gondolkodással, vezetői szemlélettel irányítsa a kirendeltség tevékenységét úgy, hogy közben hatékony és gördülékeny kapcsolatot tartson fenn a külső és belső partnerekkel egyaránt. A kirendeltségvezető közvetlen irányítása alá tartoznak a bécsi kirendeltség oktatási, gazdasági és üzemeltetési feladatainak megszervezése és ellátásuknak biztosítása

A kirendeltségvezető feladatai

  • Megvalósítja az oktatási intézmény helyi stratégiáját és terveit, koordinálja az intézmény betagozódását az osztrák és összeurópai tudományos életbe
  • Részt vesz az oktatási intézmény tudományos, gazdasági és pénzügyi döntéseiben
  • Aktív és élő kapcsolatot tart fenn a gazdasági és tudományos élet helyi szereplőivel
  • Összefoglaló elemzéseket, háttéranyagokat készít magyar és német nyelven
  • Megtervezi a kirendeltség éves költségvetését, valamint felügyeli ennek végrehajtását
  • Kezeli a kirendeltség szerződéseit, a szerződésállomány szerinti teljesítéseket nyomon követi, gondoskodik a szerződésszerű teljesítésről
  • A kirendeltség tevékenységeinek eredményességét költséghatékony üzemeltetés és fenntartás által biztosítja
  • Felel a kirendeltség átlátható gazdálkodásáért és működtetéséért
  • A kirendeltség működési hatékonyságát növelő projekteket kezdeményez
  • Gondoskodik a belső szabályozási, ellenőrzési és adminisztrációs rendszert folyamatosan fejleszti

Követelmények

  • Egyetemi vagy MSc/MA szintű végzettség
  • Gazdasági szakmai területen szerzett releváns tapasztalat
  • Min. 5 éves vezetői tapasztalat
  • A német illetve osztrák kultúra és közélet naprakész ismerete
  • A német nyelv kiemelkedően magas szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • A munkavégzés helye Bécs, a pozíció betöltéséhez elvárás az életvitelszerű bécsi tartózkodás

Előnyt jelent:

  • Megszerzett PhD fokozat
  • Pénzügyi, gazdasági területen szerzett végzettség

Amit kínálunk

  • Határozatlan időre szóló, teljes munkaidőben való foglalkoztatás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Albérlet-támogatás

Munkavégzés helye

Budapest