Kisgyermeknevelő (Budakalász)

Kisgyermeknevelő

Feladatok

Bölcsődés korú gyermekek napi szintű tevékenységeinek megszervezése és irányítása. Nevelési munkában aktív részvétel. Gyermekek fejlesztése, játékos tanulás feltételeinek megteremtése.

Elvárások

  • megfelelő szakirányú végzettség
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Továbbképzési lehetőségek

Az intézményről

Csodabogár Óvoda és bölcsőde egy magánkézben lévő intézmény. Célkitűzésünk a gyermekek egészséges testi, és lelki fejlődése. Mindennaposak a sport és az idegennyelvi foglalkozások.

Minden álláshoz szükségünk van fényképes önéletrajzra. Intézményünk a Budakalász Lenfonó állomástól 300 m-re található.

Budakalász