Kispesti komissiózó, egyéb raktári munkalehetőség (Budapest)

Komissiózó - áruösszekészítő illetve egyéb más raktári pozíciókba keresünk munkavállalókat.

Állomány bővítés céljából szeretnénk új munkavállalókat felvennni, komissiózó - áruösszekészítő, kihúzó, viszárus illetve egyéb raktári pozíciókba.

Pozíciók, feladatok:

  • Komissió, áru összekészítés
  • Áru kihúzó (áruk kihúzása a szállítmányozó autókhoz)
  • Viszáruzás
  • Egyéb raktári tevékenységek

Bérezés:

  • nettó 1100 Ft/óra illetve teljesítménybérezés

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig
  • komissiózó, viszárus, rakodó: 09:00-18:00ig
  • áru kihúzó: 11:00-20:00ig

Örülünk, ha

  • Szereztél már tapasztalatot ezen munkakörök egyikében
  • Pontosan, precízen végzed a munkád
  • Hosszútávban gondolkozol

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Budapest, 19.kerület

Munkabér

  • nettó  1 100 - 1 100  Ft  / óra
Budapest