Kivitelezési előkészítő mérnök (Budapest)

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző partnerünk huszonhét éves fennállása során országos szinten több mint 730 létesítmény megvalósításáért felelt, leányvállalataival együtt közel 1000 kollégát foglalkoztat.

A folyamatos bővülésre való tekintettel keresünk számukra kivitelezési előkészítő mérnök kollégát budapesti lokációval.

Kivitelezési előkészítő mérnök

Feladatok

  • Generál-kivitelezési projektek előkészítése, a kivitelezés pontos lebonyolítása, nyomon követése, lezárása
  • Partnerekkel, alvállalkozókkal és megrendelőkkel történő kapcsolattartás
  • Alvállalkozók pályázatatása, szerződések, elszámolások előkészítése
  • Ártükörelemzések, mennyiségszámítások és riportok készítése
  • Hatósági ügyintézés, kapcsolattartás
  • Anyagmegrendelés
  • Teljesítésigazolások elkészítése
  • Átadási dokumentáció menedzselése

Követelmények

  • Szakirányú végzettség (építészmérnök vagy építőmérnök)
  • 2-3 éves releváns előkészítői tapasztalat generálkivitelezés területen
  • Magas szintű Excel, Word és AutoCad ismeret
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • Komplex folyamatszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány és minimális utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Komplex juttatási csomag
  • Képzési és szakmai fejlődési lehetőségek
  • Felelősségteljes, tartalmas munkakör stabil szervezeti és szakmai háttértámogatás mellett
  • Változatos projektportfólió
  • Modern munkakörnyezet, céges rendvezvények és csapatépítők

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest