Kivitelezési koordinátor (Tiszaújváros)

Kivitelezési koordinátor

Leírás

Összetett ipari szolgáltatásokat nyújtó ipari és gépészeti partnerünk számára keresünk kollégát Tiszaújvárosba.

Feladatok

  • részvétel a fizikai munkacsoportok koordinálásában
  • rendszeres kimutatás, riport készítése az erőforrás gazdálkodással kapcsolatban
  • a terület munkavállalóinak szakmai fejlesztése kapcsán információk gyűjtése és dokumentáció biztosítása a szenior szakértőnek
  • kivitelezés előrehaladásának naprakész dokumentálása
  • kivitelezéshez szükséges anyagok összegyűjtése, kivételezése a megrendelő raktárából
  • munkaengedélyek igénylése, kérése
  • kivitelezési munkák dokumentálása, ráfordított idő és létszám nyilvántartása
  • kivitelezéshez szükséges eszközök meghatározása, összegyűjtése, igénylése
  • kapcsolattartás a megrendelő megbízottjával
  • vállalatirányítási, HR, beszerzői számítógépes rendszerek, programok kezelése (PIR, TIMER)
  • a kivitelezés operatív, adminisztratív oldaltól történő támogatása

Elvárások
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • Műszakirajz olvasási képesség
  • Angol nyelvtudás (kommunikációképes szint)

Amit kínálunk
Kiemelkedő bérezési lehetőség

Cégesautó használat (üzemi célra)

Céges telefon és laptop

Munkavégzés helye

Tiszaújváros