Kivitelezési Műszaki Előkészítő Mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Építőipari kivitelező partnerünk számára keresünk műszaki előkészítő mérnököt, aki 2 kolléga menedzseléséért is felelős lesz.

Kivitelezési Műszaki Előkészítő Mérnök

Feladatok

A leendő kolléga fő fókusza a magas-, és belsőépítészeti projektek előkészítése, a kivitelezés nyomon követése, lezárása lesz.

  • 2 kolléga menedzselése
  • Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetőkkel, munkájuk adminisztratív támogatása
  • Alvállalkozói pályáztatás, szerződés-előkészítés, elszámolás
  • Hatósági bejelentések ügyintézése
  • Anyagmegrendelések bonyolítása

Követelmények

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség építőmérnök, magasépítési szakirányú végzettséggel
  • Kivitelezési műszaki előkészítőként szerzett legalább 3 éves munkatapasztalattal
  • Megbízható Word, Excel és AutoCAD ismeretekkel

Személyiség:

  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Személygépkocsi magánhasználatra is
  • Bónusz
  • Családias, összetartó csapat
  • Magas színvonalú munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest