Kivitelezést támogató mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Kivitelezést támogató mérnök

Feladatok

  • Különböző rendeltetésű épületek, épületszerkezetek méretezése, felmérése, kivitelezés helyszínek szemrevételezése
  • Közreműködés a kivitelezések szervezésében, részvétel a kivitelezési munkák folyamatainak lebonyolításában, irányításában és ellenőrzésében
  • Alkalmanként koordináció, ellenőrzés a kivitelezési területeken és az épületek munkaterület – műszaki átadásával, átalakításával, korszerűsítésével kapcsolatos teendők külső helyszínen történő ellátása
  • Részvétel a kivitelezések megvalósításában, illetve helyreállítására vonatkozóan műszaki leírás és ajánlatkérési tervanyagok készítésben
  • Esetenként egyeztetés a közművekkel, elvi engedélyek beszerzése, bázis költségvetések készítése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a műszaki területek szakembereivel
  • Az építés kivitelezése során az előírások, szabályok betartatása, e-napló vezetésének ellenőrzése
  • Technikai támogatás nyújtása az épületek és egyéb építmények építésével, illetve vizsgálati jelentések elkészítésével kapcsolatban
  • Támogatás a vonatkozó jogszabályoknak és előírásoknak, az előírt szabványok betartásának biztosítása
  • Kivitelezési, megvalósulási tervanyagok ellenőrzése

Elvárások

  • Építészmérnöki végzettség, kivitelezési tapasztalat
  • Tervező, költségvetés készítő programok ismerete
  • Problémamegoldás
  • Kreativitás
  • Pontosság, precizitás
  • Szervezőkészség
  • Önállóság
  • Kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Biztos céges hátteret, erős szervezeti alapokat, hosszú távú perspektívát, rugalmas hozzáállást.
  • Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, kérjük megküldeni. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudnak küldeni.
  • Felhívjuk a figyelmét, hogy az önéletrajz megküldésével Ön ráutaló magatartással kifejezett hozzájárulását adja az önéletrajzban feltüntetett személyes adatok kezeléséhez. A személyes adatokat az adatvédelmi jogszabályokban foglalt rendelkezések betartásával a meghirdetett pozíció betöltésére irányuló kiválasztás céljából, a pozíció betöltéséig kezelik, ezt követően a személyes adatai külön hozzájárulás hiányában törlésre kerülnek a hirdető munkáltató rendszeréből.

Leírás

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai

pozícióba munkatársat keresnek

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerület

Budapest