Klempes targoncás (Üllő)

Ha szeretnél egy lendületes és jó hangulatú csapathoz tartozni, gyere az Euronics-hez Klempes (szorítópofás) targoncavezetőnek! Mi már a beléptetésedet is jutalmazzuk! Bővülő műszakicikk raktárunkba keresünk új kollégákat 2 műszakos munkarendbe!

Klempes targoncás

Amiben számítunk rád

  • Áru betárolás, kitárolás, tárhelyek közötti áttárolás, magasemelésű és/vagy klempes (szorítópofás) géppel
  • Bolti és webes vásárlói megrendelések megfelelő összekészítése az utasítások szerint géppel.
  • A szkennerek/kézi adatrögzítő berendezések kezelése.
  • Részvétel a leltározási feladatokban

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos targonca 3313, vezetőüléses targonca 3324, gyalogkíséretű targonca 3312)
  • Pontos precíz munkavégzés
  • 2 műszak vállalása (délelőttös és délutános műszak)
  • Üllőn történő munkavégzés vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Klempes (szorítópofás) targoncázásban szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • 475.000 Ft bruttó bér/hónap
  • Bruttó 30.000 Ft cafeteria az első teljes hónaptól
  • 13. havi fizetés decemberben
  • Bruttó 150.000 Ft-os BELÉPÉSI BÓNUSZ, amely a próbaidő lejárta után kerül kifizetésre
  • Lojalitás bónusz havi bruttó 80.000 Ft
  • 50.000.- Ft/hó bruttó Klempes (szorítópofás) targonca pótlék
  • Délutános műszakpótlék
  • Munkába járás költségtérítése (menetjegy, bérlet árának 86 % megtérítése / személyautó 20 Ft/km)
  • Kulturált munkakörülmények, modern géppark (Toyota BT)
  • Jó csapat, jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Üllő

Üllő