Kliensüzemeltető / Desktop support (Budapest)

A több mint 20 éves szoftverfejlesztési tapasztalattal rendelkező
Vitarex Számítástechnikai és Kereskedelmi Kft.

Budapest XI. kerületi telephelyére főállású support munkatársat keres.

Szeretjük a komplex feladatokat és az elégedett ügyfeleket, valamint hiszünk abban, hogy céljaink eléréséhez az összetartó és jól képzett csapatunk munkája elengedhetetlen.

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Kliensüzemeltető / Desktop support

Közös céljaink megvalósításához az alábbiakban számítunk Rád:

  • Ügyfeleink informatikai rendszerének zavartalan működésének a biztosítása
  • Felhasználóktól érkező IT problémák megoldása távmenedzsment eszközökkel
  • Egyedi szoftvereink felhasználói támogatása
  • Feladataid precíz dokumentálása Redmine rendszer használatával
  • Az előre meghatározott rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése kliens és szerver oldalon egyaránt
  • Tudásbázis aktív építése; rendszerdokumentáció készítése
  • Verzióváltások, rendszerátállások előkészítése és aktív részvétel a megvalósításban

Ami szükséges lesz az eredményes munkádhoz:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év helpdesk vagy kliensüzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • Magas szinten ismered a Microsoft irodai környezetét (Windows 7-10 és Office termékek)
  • Vettél már részt olyan vállalati kliensüzemeltetésben, ahol a felhasználók száma meghaladta a 100-at
  • Hálózati ismeretek: Windows hálózatok működésének alapos ismerete

Aminek még örülünk:

  • SQL Server működtetési ismeretek
  • SQL lekérdezési nyelv ismerete és felhasználási tapasztalat
  • Stressztűrő képesség és hatékony időmenedzsment
  • Hatékony belső kommunikáció: transzparens és időszerű beszámolás, csapatmunka és tudásmegosztás
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód: Customer first
  • folyamatos fejődési képesség és igény

Szükséges tapasztalat:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra önéletrajzát.
Budapest