Klímaszerelő (Budapest)

Hűtés- és klímatechnikai berendezések, épületgépészeti rendszerek telepítésével, karbantartásával, javításával foglalkozó, 11. kerületi ügyfelünk számára keresünk munkatársakat!

Klímaszerelő

Feladatok

-Ügyféligények alapján a megfelelő alkatrészek beépítése, berendezések üzembe helyezése, kalibrálása, javítása

-Az elkészült projektek helyszíni átadása

-Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal és alvállalkozókkal

Követelmények

-Minimum középfokú, műszaki végzettség

-1-3 éves műszaki területen szerzett munkatapasztalat

-Klímaszerelő végzettség előny

-Precizitás

-Önállóság

-Jó szervezőképesség

-B kategóriás jogosítvány előny

-Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség

- Éves bónusz

- Szakmai továbbképzések

- Családias légkör

- Autóhasználat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest