Klímaszerelő (Budapest)

Klímaszerelő

Feladatok

  • Magyarországi áruházlánc gépészeti berendezések karbantartása, javítása
  • Oldalfali, légcsatornázható és kazettás split klímák szerelése, karbantartása
  • Folyadékhűtők, hőszivattyúk karbantartása, javítása
  • Rooftop berendezések karbantartása javítása
  • Fan-coil berendezések karbantartása, javítása
  • Hűtőtechnikai berendezések javítása, hibafeltárása
  • Szivrágásvizsgálatok elvégzése, dokumentálása

Elvárások

  • Szakirányú szakképesítés
  • Szakmában szerzett tapasztalat (legalább 3év ipari hűtőberendezések karbantartása, javítása)
  • B típusú jogosítvány
  • Önálló precíz munkavégzés

Előnyök

  • F-gáz vizsga
  • Magabiztos tudás
  • Gépészeti/ elektromos szakmában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Munkaruhát és a munkavégzéshez szükséges szerszámokat - és anyagokat a cég biztosítja
  • Túlóra lehetőség
  • Céges autó biztosítása a különböző munkákhoz
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fizetett szabadság
  • Céges e-mail és telefon
  • Napi egy étkezés
  • Korrekt elszámolás, pontos kifizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Leírás

Több mint 10 éve sikeresen működő Budapesti székhelyű vállalat, klímaszerelő munkatársat keres szerviz csapatába azonnali munkakezdéssel!

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

Budapest