Kockázatkezelési munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Kockázatkezelési munkatárs

Leírás

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Rendelkezel legalább 3 év minőségügyi vagy más releváns területen szerzett tapasztalattal? Érdekel a kockázatkezelés, esetleg tapasztalatot is szereztél már benne? Aktív, magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel? Jó kapcsolatteremtő képesség és analitikus gondolkodásmód jellemez?

Ha a fenti kérdésekre "igen" a válaszod, ne habozz, jelentkezz még ma Kockázatkezelési munkatárs pozícióba partnerünkhöz!

Feladatok

  • A vállalat kockázatkezelési rendszerének működtetése, kezelése, karbantartása, fejlesztése.
  • A rendszerfejlesztések támogatása.
  • A minőségbiztosításhoz kapcsolódóan új guide-ok megismerése, az abban foglaltak értelmezése, akceptálása a vállalat rendszerébe.
  • Javaslattétel a követelményeknek megfelelő rendszer kialakításához.
  • Minőségbiztosítási SOP-ok kidolgozása, a feladatokhoz kapcsolódó SOP-ok és egyéb dokumentumok véleményezése, a GMP és egyéb szakmai előírások, illetve a jogszabályok előírásaival összhangban.
  • A kockázatkezelési rendszer működtetése a hatályos SOP-nak megfelelően.
  • Kockázatkezelések lefolytatása, dokumentálása.
  • Kockázatkezelési dokumentumok ellenőrzése, kezelése.
  • Reklamációk, kivizsgálások támogatása kockázatkezeléssel.
  • Új kockázatkezelési sémák kidolgozása, oktatása.
  • Kapcsolattartás a termelőüzemekkel és a társosztályokkal.

Elvárások
  • Gyógyszerész, vegyészmérnök, vegyész, biomérnök, biológus, vagy esetleg műszaki diploma.
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • Magabiztos IT tudás, főként MS Office.
  • Elemzőképesség, megbízhatóság, felelősségteljes hozzáállás.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Csapatjátékos attitűd, jó kommunikációs készség.
  • Irányítói készség (csapattagok koordinálása, támogatása).

A kiválasztás során előnyt jelent:
  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Partnerünk számít az ötleteidre, véleményedre.
  • Náluk rugalmas munkaidő-beosztásban dolgozhatsz, és még részleges távmunkára is biztosítanak lehetőséget.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz partnerünknél.
  • Saját óvodájuk, bölcsődéjük is van.
  • Központi telephelyükön több különböző egészségügyi szolgáltatás érhető el (pl.: fogorvos, bőrgyógyász).
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Partnerünk családbarát vállalat, támogatják a közösségépítést és az egészségmegőrzést.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest