Kocsirendező (Almásfüzitő)

IVÜ Kft. kocsirendezőt keres iparvasúti tolatásra, Almásfüzitőre. Nappalos munkarend: H-P / 8 órás

A hirdetés már lejárt!

Az IVÜ Kft 22 éve nyújtja a vasúti szolgáltatást, a MOL-LUB Kft. vasútüzemében Almásfüzitőn. Saját mozdonnyal végezzük a tolatást. A vasúti hálózat összesen 3,5 km hosszú. Cégünknél még nem történt baleset. Elérhetőség: Takács János, +36703156322

Az IVÜ Kft. kocsirendezőt keres iparvasúti szolgálatra Almásfüzitőre.

Nappalos munkarend ( 8 órás ): hétfő-péntek

Követelmények:

  • Legalább 8 általános
  • Egészségügyi alkalmasság

Főbb feladatok:

  • Kötelező képzésen való részvétel és vizsga – vasúti szabályzatokból ( 2 - 4 hét )
  • Vasúti járművek kapcsolása, tolatási műveletek előkészítése és elvégzése, váltók állítása
  • Tolatási terület ellenőrzése, műveletek során jelzésadás (rádió használat)
  • Vasúti kocsik mozgatásának koordinálása, kerék rögzítő saruk és alátétfák elhelyezése, eltávolítása
  • Útátjárók fedezése, biztosítása

Előnyt jelent:

  • Vasúti munkahelyi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Sikeres hatósági szakmai vizsgát követően hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Bérezés a munkakör betöltéséhez szükséges (munkáltató által biztosított) tanfolyam ideje alatt, Nettó: 220000 Ft
  • Bérezés a tanfolyam sikeres elvégzését követően, Nettó: 250000-300000 Ft
  • Cafeteria (szép kártya: évente 200000 Ft)
  • Munkába járás támogatása
  • Továbbképzési lehetőség (Tolatásvezető)

Munkabér

  • nettó  250 000 - 300 000  Ft  / hó
Almásfüzitő