Kocsirendező (Almásfüzitő)

Az IVÜ Kft. kocsirendezőt keres iparvasúti szolgálatra Almásfüzitőre.

Feladatok

  • Vasúti járművek kapcsolása, tolatási műveletek előkészítése és elvégzése, váltók állítása a tolatásvezető utasításai alapján
  • Tolatási terület ellenőrzése, műveletek során jelzésadás (rádió használat)
  • Vasúti kocsik mozgatásának koordinálása, kerék rögzítő saruk és alátétfák elhelyezése, eltávolítása
  • Útátjárók fedezése, biztosítása

Elvárások

  • Legalább 8 általános
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök

  • Munkahelyi tapasztalat
  • Érvényes SCVP vizsga

Amit kínálunk

  • Sikeres hatósági szakmai vizsgát követően hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Bérezés a munkakör betöltéséhez szükséges (munkáltató által biztosított) tanfolyam ideje alatt: Br.200000 Ft
  • Bérezés a tanfolyam sikeres elvégzését követően: Br.250000-300000 Ft
  • Cafeteria (szép kártya: évente 200000 Ft)
  • Munkába járás támogatása
  • Továbbképzési lehetőség (Tolatásvezető)

Munkarend

Nappalos munkarend: hétfő-péntek (6.00-14.00)

Munkavégzés helye

Almásfüzitő

Almásfüzitő