Költségelemző munkatárs (Tiszaújváros)

Költségelemző munkatárs

Szeretnél egy olyan piacvezető multinacionális cégnél dolgozni, amely jelen van több mint 20 országban és több mint 90 gyáregységgel rendelkezik, valamint a dolgozók száma meghaladja másfél-százezret? Érdekel a költségelemzés? Amennyiben érdekesnek találod ezt kihívást és szeretnéd az angolt gyakorolni, jelentkezz!

Feladatok

  • Pénzügyi tervezésben való aktív részvétel
  • Havi zárással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Vállalati pénzügyi trendek, tendenciák elemzése
  • Gazdasági adatok folyamatos ellenőrzése, analizálása alapján kimutatások készítése
  • Riportok elkészítése, melyet a management és a közvetlen csoportvezető számára közvetít

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 1 év gazdasági területen szerzett tapasztalat,de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás a management felé történő riportáláshoz
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldóképesség

Előny

  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

Borsod-Abaúj-Zemplén, Tiszaújváros

Tiszaújváros