Komissiózó (Dunakeszi)

Dunakeszin található száraztészta üzembe,

raktári komissiózó

munkakörbe keressük új kollégánkat, 2 műszakba.

Bejelentett munkaviszony, biztos kereseti lehetőséggel. Hosszú távú munkalehetőség!

Feladatok:

  • áru összekészítés
  • raktári folyamatokban való részvétel
  • raktárban lévő késztermékeket komissiózni és kamionra pakolni

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • 2 műszak vállalása
  • előnyt jelent, de nem elvárás a targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidőre bejelentés
  • jó megközelíthetőség (Volánbusz, vasút)
  • utazási támogatás
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • 3 hónap után SZÉP kártya juttatás, év végi juttatás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Bem utca 9.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem most" gombra való kattintással.

Dunakeszi