Komissiózó (Üllő)

Komissiózó

Feladatok:

  • Áru összekészítés
  • Áruátvételhez kapcsolódó raktári adminisztratív feladatok elvégzése
  • Anyagmozgató gépek szakszerű működtetése
  • Bértárolt termékek kezelése
  • Raktári rend fenntartása

Európa egyik vezető élelmiszer-logisztikai céghálózatának üllői raktárába keresek agilis és határozott SZÁRAZ raktár részre  kollegát!

Elvárások:

  • Vezető állásos targonca engedély, bármelyik más targonca előny!
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapaszlatat
  • Nagyfokú gondosság és megbízhatóság
  • Megbízható és felelősségtudatos személyiség

​Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú lehetőség
  • Versenyképes alapbér
  • Bejárás támogatás
  • Intenzív betanulási időszak biztosítása
  • Folyamatos szakmai fejlődés egy fiatal nemzetközi csapatban
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye

Üllő

Üllő