Kommunikációs és marketing koordinátor (Budapest)

Az OMME pályázatot hirdet kommunikációs és marketing koordinátor munkakör betöltésére!

A hirdetés már lejárt!

Az OMME politikamentes mezőgazdasági civil szervezet, munkájában mindig a méhészek és a méhek védelme az elsődleges. A hazai méhésztársadalom tudja, hogy csak összefogva lehet eredményeket elérni, úgy, ahogy a méhek cselekedik ezt a kaptárban. Úgy a méhekre, mind a méhészekre is igaz a mondás: „Egyedül semmi vagy, de a népeddel minden”.

Az Országos Magyar Méhészeti Egyesület pályázatot hirdet

kommunikációs és marketing koordinátor

munkakör betöltésére.

A munkakör betöltése kizárólag vállalkozási szerződés formájában lehetséges.

A munkavégzés jellemzően Budapesten fog történni, budapesti, vagy Budapest környékén lakó
jelentkezőket várunk!

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • OMME programjainak és rendezvényeinek szervezése
  • OMME tevékenységének széles körű, verbális és vizuális kommunikációja
  • Sajtótájékoztatók tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • Reklámok, kampányok tervezése, szervezése
  • Weboldal és social média folyamatos frissítése, kezelése
  • Kreatív tartalmak gyártása, arculati elemek felügyelete
  • Kapcsolattartás és szervezés beporzó- és környezetvédelmi kampányokban
  • Hírlevelek készítése, kiküldése, értékelése
  • Szóróanyagok, egyéb dokumentumok elkészítése, megrendelése

Díjazás:

a méhészeti ágazatban a központi költségvetés, valamint az Európai Mezőgazdasági Garanciaalap társfinanszírozásában megvalósuló támogatások 2023. évi igénybevételének szabályairól szóló 25/2023. (VI. 26.) AM rendeletben foglaltak szerint

Pályázati feltételek:

  • Szakirányú végzettség (kommunikációs, marketinges szakirány)
  • Méhészeti ismeretek, különös tekintettel a méhészeti termékekre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
  • Social media, egyéb webes felületek kezelésének ismerete

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Angol vagy Német nyelvből középfokú B típusú általános nyelvvizsga
  • Marketinges munkakörben szerzett tapasztalat, referencia a korábbi munkákról

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség, helyesírás
  • Precizitás, kreativitás
  • Rugalmasság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, motivációs levél

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 29.

A pályázat elbírálásának módja: az önéletrajz és motivációs levél alapján megfelelőnek ítélt jelentkezőkkel egy személyes interjú, esetlegesen próbamunka leadása.

A munkáltatóval kapcsolatban további információ a http://www.omme.hu/ honlapon található.

Budapest