Kommunikációs képviselő (Budapest)

Szeretnél egy igazán hasznos munkát, amellyel a világ gyermekein segíthetsz? Legyél nálunk kommunikációs képviselő, szerezz tapasztalatot egy neves gyermekvédelmi szervezetnél. Ez egy lehetőség arra is, hogy egy olyan szervezetnél dolgozz, ahol embereket inspirálva magad is inspirálódhatsz.

Téged keresünk, ha szeretnél fejlődni, csapatban dolgozni, emberekkel kommunikálni és elkötelezett vagy az UNICEF céljai iránt. Munkáddal egy élhetőbb jövőt biztosíthatsz a legnehezebb sorsú gyerekek számára.

Kattints a videóra, hogy megtudd, hogyan telik kommunikációs képviselőink egy napja.

Kommunikációs képviselő

Feladatok

Kommunikációs képviselőink plázákban, főbb csomópontokon, rendezvényeken és fesztiválokon szólítják meg az embereket. Céljuk az UNICEF programjainak ismertetése és ezáltal rendszeres adományozók toborzása.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készséged van
  • Tudsz és szeretsz is csapatmunkában dolgozni
  • A talpraesettség te magad vagy
  • Szeretnél hatással lenni a világra

Amit kínálunk

  • A fizetésed egy része tükör a munkád minőségéről, mindez egy kiszámítható bér mellett
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk a tréningek által
  • Fiatalos csapatban fogsz dolgozni
  • Rugalmas hétköznapi munkavégzés
  • Extra skilleket szerezhetsz
  • A megszerzett tapasztalatod akár új lehetőséget is jelenthet számodra
  • Teljes vagy részmunkaidő

Miből áll egy kommunikációs képviselő munkája a gyakorlatban?

Tekintsd meg képgalériánkat, és tudd meg, hogyan telik kommunikációs képviselőink egy napja!

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest