Kommunikációs vezető (Tiszaújváros)

Kommunikációs vezető

Feladatok

  • HR-rel kapcsolatos belső és külső kommunikáció tervezése, koordinálása
  • Kommunikációs csapat koordinálása
  • Projekttervek készítése figyelembe véve az időkorlátot, költségkeretet és erőforrásokat
  • Projekttervek végrehajtásának felügyelése
  • Több projekt egyidejű kezelése és a tervezés, képzés és dokumentáció biztosítása
  • Új kommunikációs programok bevezetése
  • Szükség esetén projektek újratervezése
  • Kommunikációs rendszer létrehozása a menedzsment és a projektben résztvevők között
  • Értékelési és visszajelzési módszerek létrehozása
  • Együttműködés a globális kommunikációs csapattal
  • Marketing stratégia kidolgozása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat projektmenedzsmentben
  • Vezetői tapasztalat
  • Lendületes, dinamikus, proaktív személyiség
  • MS Office ismeret
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • Áttelepülési támogatás
  • Versenyképes juttatási csomag és Cafetéria
  • Bejárás támogatása
  • Negyedéves bónusz

Munkavégzés helye

Tiszaújváros