KONFEKCIONÁLÓ GÉPKEZELŐ (Sárszentmihály)

A hirdetés már lejárt!

Az 1997-ben alapított Masterplast a közép-európai régió legnagyobb magyar tulajdonú építőanyaggyártó vállalataként jelentős beszállító partnere a hazai építőanyag kereskedelmi vállalkozásoknak. Meghatározó pozícióval rendelkezik a homlokzati hőszigetelő, magastető szigetelő és szárazépítészeti rendszerek elemeinek piacán.

Sárszentmihályi telephelyünk gyártási csapatát bővítjük, leendő

KONFEKCIONÁLÓ GÉPKEZELŐ

kollégáink jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • lamináló-, nyomdázó-, csomagoló- valamint tekercselő gép anyaggal történő kiszolgálása
  • gépsorok folyamatos üzemeltetése, beállítása, felmerülő problémák elhárításában való részvétel
  • legyártott termékek csomagolása, összekészítése raklapokra
  • kézi- és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum alapfokú végzettség
  • legalább 1 év gyártói területen szakmai tapasztalat
  • három műszakos munkarend vállalása (H-P 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Előny

  • targoncavezetői jogosítvány
  • darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • piaci szintű alapbér
  • műszakpótlék 40%
  • túlórapótlék
  • kimagasló szintű eredmény- illetve egyéni teljesítmény alapján járó havi bónusz kifizetés
  • bejárási támogatás
  • teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • azonnali kezdési lehetőség

A fényképes önéletrajzokat a Jelentkezem az állásra gombra kattintással várjuk.

Sárszentmihály