Könnyű fizikai diákmunka - Salgótarján (WHC02246) (Salgótarján)

Könnyű fizikai diákmunka - Salgótarján (WHC02246)

Autóelektronikai berendezéseket gyártó partnerünk 2001-ben zöldmezős beruházásként hozta létre salgótarjáni gyárát. A kft. alapvetően az európai piacra gyárt és értékesít ablaktörlő és mosó berendezéseket, valamint kényelmi berendezéseket, így elektromos ablakemelőt, kormány szervo-motorokat, elektromos kürtöket. A társaság Salgótarján meghatározó munkáltatója. Folyamatos bővülés hatására keressük új kollégáinkat.

Feladatok:

  • Ablaktörlő termékek csomagolása
  • Alkatrészek összepattintása, szerelése
  • Gyártógépek kezelése, azok alapanyagokkal való feltöltése
  • Félkész, kész termékek ellenőrzése, szükség esetén sorjázása
  • Saját gyártószigetünk tisztaságának megóvása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Jó fizikai állapot (állómunka)
  • Jó látás és kézügyesség
  • Precíz munkavégzés
  • Maszkviselés kötelező!

Munkavégzés helye

Salgótarján vonzáskörzete

Salgótarján