Könnyű fizikai munkatárs (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

A CE Glass 32 éve működő, teljesen magyar tulajdonban lévő vállalat, amely üvegmegmunkálással és szigetelőüveg-gyártással foglalkozik.

A dinamikusan fejlődő, modern eszköz- és gépparkkal rendelkező cégünk bővítés miatt keresi leendő dolgozóját

KÖNNYŰ FIZIKAI MUNKATÁRS

pozícióban.

Csatlakozz a 2020-as Év Gyára verseny egyik kategóriagyőztes vállalatához és dolgozz velünk kiemelkedő fizetésért, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A kapott ütemterv alapján műanyag és alumínium távtartó lécek összeszerelése, alapanyagokkal való feltöltése
  • Gyártósori munka folyamatosságának biztosítása
  • Munkaterület rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó fizikai állóképesség
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás

Pályakezdők és hölgyek jelentkezését is várjuk!
Akár azonnali munkába állási lehetőség!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munka átlagon felüli bérezéssel
  • Akár 1800 Ft/óra alapbér betanulási időszak alatt is
  • 30%-os műszakpótlék havi átlagban
  • 000 Ft/hó egyéni bónusz lehetősége
  • Folyamatos előre lépési lehetőség (akár 2200 Ft/órás bérkategóriába)
  • Határozatlan szerződés, 8 órás munkarend, 2 vagy 3 műszakban
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása
  • Lehetőség előlegfizetésre
  • Munkásszállás biztosítása
  • Családbarát vállalat vagyunk
  • Bejárás támogatása, ingyenes vállalati buszjárat Szegedről
  • Modern gyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

További információk:

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a honlapon (www.ceglass.hu) keresztül lehet. További információk: +36-70/390-1607

Szeged