könnyűipari mérnök (Magyarország)

A C.Tessile Könnyűipari és Kereskedelmi Kft termelési irodájára keres új munkatársat könnyűipari mérnöki végzettséggel.

Könnyűipari mérnök

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az olasz anyavállalattal
  • Termelési adatok rögzítése
  • Részlegvezetőkkel történt egyeztetés után a termelési feladatok megszervezése, a gépekre történő kiosztása.
  • A késztermékek kiszállíttatásával kapcsolatos teendő intézése
  • Karbantartással, munkavédelemmel kapcsolatos feladatok szervezése, ellenőrzése

Elvárások

  • Könnyűipari mérnök végzettség
  • Szakmai tapasztalat nem elvárás, szívesen dolgozunk együtt pályakezdő fiatalokkal
  • Angol társalgási szintű nyelvismeret (írásban és szóban )
  • Olasz alapfokú nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely
  • Kezdő bruttó 526 316 Ft havi bér (nettó 350.000)
  • Szolgálati lakás igényes környezetben
  • A lakhatással összefüggő rezsidíjak teljes térítése
  • Céges mobiltelefon