Konstruktőr (Székesfehérvár)

Egyedi autóipari terméket gyártó partnercégünk székesfehérvári felépítmény gyártó üzemébe keresünk konstruktőr munkatársat.

Konstruktőr

Feladatok

  • Hegesztett acélszerkezetek tervezése
  • Hidraulikus, pneumatikus, elektromos mozgató mechanizmusok tervezése
  • Gépészeti elemek tervezése
  • Gyártástámogatás

Elvárások

  • Min. 5 év tapasztalat gépészeti konstrukcióban
  • Főiskolai / egyetemi gépészmérnöki diploma
  • 3D tervező szoftver ismerete (Solidworks előny)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Innovatív, dinamikus, csapatban jól együttműködő motivált személyiség

Amit kínálunk

  • Részvétel, különleges prémium termék fejlesztésében
  • Folyamatos kihívások az egyedi termékeknek köszönhetően
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye

Székesfehérvár