Kontroller (Magyarország)

Humán Centrum Kft.

Kontroller

Leírás

Partnercégünkkel 5 éve működünk együtt sikeresen.

Feladatok

  • Beruházás ellenőrzése, beruházás tervezés koordinálása, kontrolling
  • Értékesítési kontrolling
  • Költségelemzés
  • A gyártási költségek tervezésének előkészítése/ellenőrzése
  • Éves tervezés előkészítése
  • Készletértékelés/ellenőrzés
  • Célköltségszámítási projektek levezetése
  • A leltározásban közreműködés, leltár értékelés
  • Kapcsolattartó személy a vállalatirányítási kérdésekben
  • Különböző kulcsszámok meghatározása és ad hoc értékelések, elemzések készítése
  • Statisztikai jelentések készítése
  • Közreműködés a meglévő kontrolling folyamatok és eszközök módszertani és koncepcionális továbbfejlesztésében

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Rugalmas irodai munkarend
  • Bér megegyezés szerint
  • Jutalom/Ösztönző: belső szabályzat szerint, kb. egy - másfél havi fizetés évente, több részletben és jogcímen
  • Utazási költségtérítés: gépkocsival 30 Ft/km vagy bérlet támogatás 86 %

Elvárások

  • Szükséges gyakorlat: minimum 2 év
  • Képzettség: felsőfokú szakirányú (műszaki és/vagy gazdasági)
  • IT ismeret: felhasználói szintű
  • Nyelvismeret: magabiztos német és/vagy angol
  • Egyéb elvárások: önálló, gyakorlatorientált

Munkavégzés helye

  • Dunántúl