Kontroller (Heves megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KONTROLLER

(14-9748)

pozícióba.

Feladatok

  • A pénzügyi / sales kontrolling rendszer működtetésében és fejlesztésében való közreműködés,
  • Heti, havi, éves tervezésben való részvétel,
  • Terv és tény adatok elemzése, zárási folyamatok lebonyolítása,
  • Költségcsökkentő akciók végig vitele,
  • Riportok elkészítése, vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség,
  • Pénzügyi / termelési / sales kontrolling területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • A nemzetközi környezetben szerzett jártasság előnyt jelent,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye:

Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9748”-as referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu