Kontroller (Budapest)

A Manpower a világ vezető munkaerő-piaci szolgáltató vállalata. Magyarországon 1990 óta vagyunk jelen, több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezünk munkaerő közvetítés és kölcsönzés területén. Saját pénzügyi csapatunkba keresünk Kontroller pozícióba új munkatársat, aki támogatja a kontrolling tevékenységünk ellátását és az üzleti folyamatok hatékonyságát.

Kontroller

Feladatok

  • Finance Manager munkájának aktív támogatása
  • Rendszeres és eseti (belső / külső) riportok előállítása a Management és a különböző üzletágak részére
  • Aktív részvétel a Finance Manager támogatása mellett a pénzügyi tervezési folyamatok előkészítésében (Planning, Budget)
  • Monthly closing report és a Financial report elkészítésének támogatása
  • A belső pénzügyi folyamatok hatékonyságának biztosítása és fejlesztése, valamint új folyamatok kialakítása és dokumentálása
  • A vevőállomány és szerződések karbantartása, az ehhez szükséges új adminisztrációs folyamatok kialakítása
  • A költségek és bevételek elszámolásának havi szintű ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú (Pénzügy - Számvitel vagy egyéb kapcsolódó) végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeret, kiváló gyakorlati Excel ismeret
  • Hatékony munkavégzés, határidő betartása mellett
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Szervezettség és strukturáltság

Amit kínálunk

  • Barátságos munkahelyi légkört, modern irodai környezetben
  • Ösztönző juttatási csomagot
  • Home Office lehetőséget és rugalmasságot
  • Önálló, felelősségteljes munkakört szakmai csapat együttműködésével
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, nemzetközi projektekben való részvétellel

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest