Kontroller (Lukácsháza)

Kontroller

Leírás

Stabil háttérrel rendelkező, Vas vármegyei partnercégünk részére keresünk tapasztalt Kontroller kollégát

Kontroller

Feladatok

  • Kidolgozza a termékcsoportok teljes éves pénzügyi tervét
  • A tervek és a kialakított folyamatok szerint kezeli a költségvetést és a negyedéves előrejelzést
  • Adott esetben korrekciós cselekvési terveket készít és hajt végre, és figyelemmel kíséri a további fejlődést
  • Tanácsot ad a pénzügyekkel kapcsolatos kérdésekben, és ajánlásokat készít a vállalkozás fejlesztésére
  • Figyelemmel kíséri a befektetések jövedelmezőségét
  • Ellenőrzi a különböző mutatókat, kereskedelmi árréseket, gyártási rendeléseket és termelékenységet
  • Elemzi az eltéréseket és javaslatot tesz a korrekciós intézkedésekre
  • Havi számadatok és KPI-k jelentése, rendszeres és speciális jelentések készítése
  • Részt vesz és támogatja a szervezetet a pénzügyi ellenőrzésekben

Elvárások
  • Közgazdasági, kontrolling szakirányú egyetemi végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben, ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Ms Excel haladó szintű ismeretek
  • SAP magabiztos használata
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Letelepedési támogatás
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet
  • Bónuszrendszer
  • Egyedi szervezeti kultúra, amely nagy hangsúlyt fektet az emberiességre, a sokféleségre és a bevonásra

Munkavégzés helye

Vas megye, Lukácsháza

Lukácsháza