Kontroller (Debrecen)

Kontroller

Debreceni nemzetközi autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk Kontroller pozícióba munkatársat.

  • Pénzügyi tervezésben (budget) és előrejelzésben (forecast) való részvétel
  • Terv/tény analízis
  • Részvétel havi zárásban és riportálásban
  • Termékek elő- és utókalkulációjának (costing) elkészítése
  • Költségmegtakarítási lehetőségek megtalálása, koordinációja
  • Ad-hoc riportok előkészítése helyi és központi vezetés részére
  • Felsőfokú, gazdasági területen szerzett végzettség
  • Kiváló Microsoft Excel ismeretek
  • 1-3 év tapasztalat kontrolling területen multinacionális termelő cégnél
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • SAP, IFRS ismeret
  • Több, mint 3 év kontrolling tapasztalat termelő környezetben
  • Tapasztalat autóipari cégnél
  • Angol nyelvismeret
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Juttatási csomag (Cafeteria, bónusz, munkába járás támogatása)
  • Lehetőség nemzetközi feladatokban való részvételre
  • Fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen