Kontroller (Biatorbágy)

Pályakezdő vagy van már 1-2 éves kontrolling tapasztalatod? Beszélsz angolul és németül?

Akkor TÉGED keresünk!

Ügyfelünk több mint 4000 fős csapata minden nap azért dolgozik, hogy a nap végén mindenki elégedetten térjen haza. Büszkék rá, hogy kölcsönösen tudják egymást motiválni és a együtt sikereket elérni. Most kontrolling területen van lehetőséged részese lenni egy olyan csapatnak, ahol a jó hangulat és megbecsültség garantált!

Kontroller

Feladatok

A feladataid a következők lesznek:

  • kontrolling jelentések, elemzések készítése
  • aktív részvétel a tervezésben
  • előrejelzések készítése
  • aktív részvétel a zárásban
  • cash-flow tervezés
  • kimutatások készítése a vezetőség és az anyavállalat számára
  • a szakmai vezető munkájának támogatása

Követelmények

Téged keresünk ha:

  • folyékony angol ÉS német nyelvtudás
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • pályakezdő vagy 1-2 év kontrolling tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • ELŐNY: SAP ismeret

Soft skills:

  • analitikus készség, logikus gondolkodás
  • pontos, megbízható és önálló munkavégzés
  • terhelhető
  • csapatjátékos

Amit kínálunk

Miért érdemes csatlakozni a csapathoz?

  • Versenyképes fizetés - a cég aki nem csak az inflációt követi le, de a lojalitásod is díjazza
  • Céges laptopot és telefont kapsz
  • Heti 2 nap home office dolgozhatsz, a többi napon pedig egy modern open officeban a szűk csapatod körében
  • Rugalmasan alakíthatod a napod a törzsidőnek köszönhetően
  • Ingyenes nyelvi tréningeken vehetsz részt
  • Nemzetközi csapat tagjaként nemcsak a szakmai tudásod tarthatod frissen, de a nyelvismereteid is
  • Stabil, összeszokott csapatot fogsz koordinálni, akik példaképként tekintenek rád
  • Jól ismert márka és nagy presztizsű cég csapat értékes tagja lehetsz

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy