KONTROLLER (Budapest)

Egyetemünk a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő egyházi fenntartású felsőoktatási intézménye. Sokrétű képzési rendszerünkkel a hagyományos ismereteken túl, az innovatív megújulásra törekszünk.

Kontrolling Osztályunk működésének támogatására keresünk képzett és motivált munkatársat, budapesti munkavégzéssel

KONTROLLER

Amiért érdemes csatlakozni hozzánk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok várják
  • Inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogadja nap mint nap
  • Válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk
  • Versenyképes cafatéira kerettel számolhat
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkavégzési hely
  • Fontos számunkra a munka és a magánélet egyensúlya

Amivel foglalkozik nálunk egy kontroller:

  • A Fenntartó által előírt tartalmú egyetemi költségvetést és zárszámadást összeállítja
  • Részköltségvetéseket és beszámolókat készít – osztályon belüli feladatmegosztás szerint
  • A Karok tervezési és beszámolási feladatait támogatja
  • Vállalatirányítási rendszer üzemeltetésével járó feladatokat lát el (pl. jogosultságok, rendelésszámok kezelése, átkönyvelések végrehajtása)
  • Időszaki terv-tény elemzéseket készít (támogatási struktúrában)
  • Költségfelosztásokat készít, ellenőriz, felügyel
  • Vezetői információs rendszer tovább fejlesztését támogatja
  • A gazdálkodási folyamatok és rendszerek fejlesztését és új megoldások bevezetését támogatja

Amit elvárunk Öntől:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Legalább 1-3 éves kontrolling területen szerzett munkatapasztalat
  • Biztos számviteli ismeretek
  • Magabiztos, magas szintű Excel ismeretek
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség, csapatmunka

Ami a munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Felsőoktatásban, gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • Pályázatos pénzügyi tapasztalat (leginkább Kedvezményezetti oldalon)
  • Személyi kiadások tervezési és ellenőrzési tapasztalata
  • Adatbáziskezelési ismeretek, adattárház tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Kálvin tértől pár perc sétára)

A szakmai pályáját bemutató önéletrajzát, a bruttó fizetési igénye megjelölésével, a motivációs levelével együtt várjuk.

Budapest