Kontroller (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati kultúrájú gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok

  • Vállalati folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Elhatárolások, költségfelosztások, kiterhelések készítése;
  • Auditorok munkájának támogatása;
  • Havi pénzügyi zárásban való aktív részvétel;
  • Negyedéves, féléves, éves tervezés, terv-tény elemzések készítése;
  • Kapcsolattartás a külföldi pénzügyi társosztályok tagjaival;
  • Belső jelentések, riportok, kimutatások összeállítása és elemzése;
  • Vállalaton belüli, telephelyek közötti belső elszámolás.

Elvárások

  • Felsőfokú (Pénzügyi / Gazdasági) végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Minimum 3 év, pénzügyi területen szerzett releváns tapasztalat;
  • MS Office Excel ismeretek (pivot táblák).

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Home Office lehetőség
  • Üzleti helyzetekben való széles körű tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya