Kontroller (Győr-Moson-Sopron megye)

Kontroller

Leírás

Multinacionális autóipari partnerünkhöz keresünk Kontroller munkatársat

Kontroller

Feladatok

  • Pénzügyi kimutatások, elemzések, elszámolások készítése, ellenőrzése
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves zárási folyamatokban
  • Terv-tény elemzések készítése gyárakra, területekre bontva
  • Termelés támogatása pénzügyi jelentésekkel, elemzésekkel
  • Új folyamatok kialakításában való aktív részvétel
  • Részvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében, illetve a menedzsment munkáját segítő riportok elkészítésében
  • Vezetőség támogatása a gyárat érintő riportokban

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű EXCEL ismeret
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemléletmód
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság, önállóság

Pályakezdők és szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Heti 2 nap Home office lehetőség
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes fizetés, juttatások (bónuszok,hűségprémium,bejárási támogatás...)
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron