Kontroller (Budapest)

Cégünk, a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek. Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is. Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

 Mik lesznek a feladatok?

  • közreműködés a tájékoztatók, beszámolók, prezentációk elkészítésében valamint a döntés előkészítő háttéranyagok összeállításában
  • pénzügyi kimutatások és elemzések, adatszolgáltatások, jelentések készítése eseti ( ad-hoc ) és rendszeres (heti, havi) jelleggel
  • aktív részvétel a havi-, negyedéves-, éves-, eseti- és projekt zárások előkészítésében
  • adatszolgáltatás a szakterületen folyó ellenőrzésekhez
  • részvétel a gazdasági terület szabályzatainak elkészítésében, az érintett szakterületekkel történő egyeztetés a szabályzatok megfelelőségével kapcsolatban
  • szerződések, előterjesztések, szabályzatok véleményezése
  • a havi zárási feladatok menedzselése, az ehhez kapcsolódó riportok elkészítése, adatok előkészítése
  • közreműködés az éves üzleti tervezési/előrejelzési folyamatokban
  • kontrolling folyamatok automatizációjának, egyszerűsítésének támogatása
  • részvétel az adatbázisok és riportok kialakításában, fejlesztésében
  • társosztályokkal való kapcsolattartás, munkájuk támogatása riportok elkészítésével
  • HR riportok, valamint Terv/tény elemzések készítése

 Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • számviteli jártasság
  • minimum 3 év kontrolleri tapasztalat
  • magas szintű excel tudás
  • jó kommunikációs és koordinációs képességek
  • magas elemző és problémamegoldó készség
  • analitikus gondolkodásmód
  • talpraesettség, rugalmasság
  • csapatmunkára való nyitottság
  • pontosság, rendszerszemlélet
  • kedves, segítőkész személyiség

  Amit kínálunk:

  • határozatlan munkaviszony
  • teljes munkaidős jogviszony lehetősége
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • dinamikus környezet, fejlődő vállalati háttér
  • támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

  Miért érdemes velünk dolgozni:

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület, jól megközelíthető iroda

Kezdés dátuma:

Kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát „Kontroller” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2021.01.24.

Budapest