Kontroller (Budapest)

Cégünk magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő reklámügynökség, amely kifejezetten nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik. Folyamatosan bővülő cégünkbe

KONTROLLERT

keresünk.

FELADATOK

  • A menedzsment által meghatározott keretek között és irányításukkal elkészíti a cég éves és középtávú üzleti és pénzforgalmi terveit. Rendszeresen összehasonlítja az időszaki teljesítményeket az elfogadott tervekben foglaltakkal, az eltérésekről kimutatásokat és összefoglaló elemzéseket készít.
  • Részt vesz a vállalat kontrolling tevékenységével kapcsolatos irányelvek, szabályzatok kidolgozásában a szakmai területekkel együttműködve.
  • Elvégzi a stratégiai, üzleti és pénzforgalmi tervek teljesülésének ellenőrzését és az ezzel kapcsolatos beszámolók összeállítását havi-negyedéves gyakorisággal. Közreműködik a vállalat tevékenységéről készített éves számviteli beszámolók, évközi beszámolók és az üzleti jelentés elkészítésében.
  • A költségekre vonatkozóan kimutatásokat, elemzéseket készít a költségek alakulásának pontos, szakszerű és időben történő kimutatása érdekében. Működteti a vállalat költségellenőrzési folyamatait. Önköltségszámításokat és jövedelmezőségi vizsgálatokat végez, kiemelten a projektekhez tartozó megtérülési táblázatok elkészítésével-a szakterülettel együttműködve.
  • Szakterülettel együttműködve elvégzi a projektek kategorizálását és a kategória alapú ROI statisztikát és kimutatásokat folyamatosan vezeti.
  • Kezeli és ellenőrzi projektenként az alvállalkozói kimutatásokat.
  • Ellátja a különböző üzleti folyamatok és az azokat leíró eljárásrendek hatékony nyomon követését a vállalat folyamatainak való megfelelőség biztosítása érdekében.
  • Elvégzi a statisztikai adatszolgáltatással kapcsolatos feladatokat az érintett társterületekkel szorosan együttműködve. Rendszeres és eseti adatszolgáltatásokat teljesít a tulajdonos és a hatóságok számára.
  • A menedzsmenttel együttműködésben kialakítja a kontrolling információs rendszert. Felel a vezetők igényeit kielégítő vezetői információs rendszer működtetéséért a vállalat irányításához szükséges összes lényeges információ rendszeres és gyors biztosítása érdekében.
  • A menedzsmentet tanácsadóként, elemzőként támogatja a döntésekhez szükséges megfelelő információkkal való ellátásához.
  • Kapcsolatot tart és együttműködik a kontrolling szakterület feladatait érintő szakmai kérdésekben a társaság többi szakterületének munkatársaival.

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség (okleveles közgazdász/ kontrolling szakközgazdász/ közgazdász pénzügy és számvitel alapszakon),
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • min. 3-5 év szakmai tapasztalat (nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent),
  • Kiváló kommunikációs készség, önállóság, proaktivitás, precizitás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes bérezés
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Szakmai kiteljesedés lehetősége
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias hangulatú cégkultúra

Budapest