Kontroller (Budapest)

A Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság

Gazdálkodási Osztálya

Kontrolling

feladatok ellátására teljes-, vagy részmunkaidőben felvételt hirdet.

A munkavállaló feladatai:

  • igazgatósági szintű kontrolling tevékenység végzése,
  • gazdálkodásra vonatkozó beszámolók elkészítése, havi, negyedéves kontrolling jelentések összeállítása,
  • üzleti tervezésben való közreműködés,
  • egyedi kalkulációk, operatív gazdasági elemzési feladatok elvégzése,
  • gazdasági elemzések, analízisek igazgatósági szintű elkészítése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • főiskolai/egyetemi végzettség (gazdasági területen),
  • Microsoft Office magas szintű ismerete,
  • SAP ismeret,
  • egészségügyi alkalmasság.

Szakmai elvárások:

  • pontosság, precizitás, jó kommunikációs képesség,
  • lényeglátás és rendszerben való gondolkodás képessége,
  • csapatban való együttműködési képesség.

Előnyt jelent:

  • SAP CO modul ismerete,
  • gyakorlati, lehetőség szerint nagyvállalati tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ingyenes utazás a BKV járatain a munkavállaló és hozzátartozói részére
  • cafeteria juttatás

Munkavégzés helye:

BKV Zrt Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatóság, Budapest, VII. kerület Akácfa utca 15.

A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal.

Érdeklődni:Lesku Tibor kontrolling csoportvezetőnél a + 36 (70) 777-4283-as telefonszámon lehet.

Jelentkezési határidő: 2021. február 15.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a bruttó bérigény megjelölésével.

Budapest