Kontroller (Debrecen) (Debrecen)

engineering. tomorrow. together.

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.
Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Kontroller (Debrecen)

Feladatok

  • Pénzügyi tervezés (budget)
  • Pénzügyi előrejelzés (forecast)
  • Havi zárásban és riportálásban való részvétel
  • Termék elő- és utókalkulációk készítése (costing)
  • Terv/tény analízis
  • Költségmegtakarítási lehetőségek feltárása, koordinációja
  • Ad-hoc riportok készítése a helyi és központi vezetés számára

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • 1-3 év kontrolling tapasztalat multinacionális termelő területen
  • Kiváló Excel felhasználási ismeretek
  • Jártasság integrált vállalatirányítási rendszerben

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • 3+ év kontrolling tapasztalat termelő területen
  • IFRS ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Több elemből álló juttatási csomag (cafeteria, bónusz, munkába járás támogatása)
  • Stabil háttér, határozatlan idejű szerződés
  • Fiatalos munkakörnyezet, rugalmas munkavégzés, Home Office lehetőség: heti 1-2 nap
  • Támogató, új megoldásokra nyitott vezető
  • Nemzetközi feladatokban való részvétel
  • Autóipari folyamatok megismerése

Munkavégzés helye

Debrecen

Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest  |  www.thyssenkrupp.hu
Debrecen