Kontroller (Győr régió) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nyugati tulajdonban lévő, kisebb gyártó vállalat Győr régióban.

Részükre keresünk új kollégát, az alábbi pozícióba:

Kontroller (Győr régió)

Feladatok

  • Aktív részvétel a havi, negyedéves, éves zárási folyamatokban;
  • Terv-tény elemzések elkészítése;
  • Rövid és hosszú távú tervek összeállításában részvétel;
  • Készletelemzések elkészítése;
  • Havi zárás során az elhatárolások összeállítása;
  • Ad hoc riportok elkészítése a vezetés részére.

Elvárások

  • Gyártó vállalatnál szerzett kontrolleri tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Kiváló Excel ismeret;
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete (náluk MFG-Pro rendszer van);
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Home office lehetősége;
  • Motiváló bérezés;
  • Cafeteria, bónusz, teljes bejárástámogatás.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr