Kontroller, üzleti tervező (Budapest)

Kontroller, üzleti tervező

Feladatok

  • Havi pénzügyi zárások, jelentések elemzése
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás
  • Rendszeres és eseti riportok készítése
  • Adatszolgáltatás belső és külső használatra
  • Kockázatelemzéssel kapcsolatos elemzések és kalkulációk készítése és értékelése
  • Az érintett területek pénzügyi költségvetésének elkészítése, igény szerinti aktualizálása
  • Tervezés, terv-tény összehasonlítás, elemzés-ellenőrzés, kontrolling
  • Kommunikáció az érintett társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi esetlegesen számviteli végzettség
  • Minimum 3-4 éves pénzügyi/kontrolling területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelven írásban és szóban kiváló kommunikációs készség
  • Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Teams) alkalmazások kiemelt szintű ismerete és kezelése
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Tanulás és fejlődés iránti elkötelezettség

Amit kínálunk

  • Kihívásokat jelentő feladatok egy barátságos vállalati kultúrájú cégnél
  • Kiváló, fiatalos munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil lábakon álló munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes javadalmazás

Munkavégzés helye

  • Budapest

A fényképes önéletrajzot a fizetési igény megadásával várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest