Kontrolling gyakornok (6 hónap határozott időre) (Törökbálint)

Mi teszi a központjainkat különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal, lelkesedésükkel nap mint nap támogatják az üzlethálózatunkat, raktárainkat és azon dolgoznak, hogy a dm egy folyamatosan fejlődő, innovatív cég legyen. Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál olyan közegben, ahol a munkatársak jól érzik magukat. Éld meg másképp a munkát a dm-nél!
Szívesen bepillantanál a kontrolling világába? Ha érdekel, hogyan működik egy piacvezető cég kontrolling csoportja, és ha szeretnél értékes szakmai tapasztalatot is szerezni ezen a területen, várjuk jelentkezésedet.

Kontrolling gyakornok (6 hónap határozott időre)

Milyen feladatokkal várunk?

  • Havi rendszerességű kontrolling kimutatások, jelentések készítése (Pl: Értékesítési adatok kiértékelése)
  • Terméktörzsadatok ellenőrzése
  • Ad-hoc jelentések készítése
  • Kontroller munkatársak munkájának támogatása

Mit kérünk Tőled?

  • Végzettség:
  • Folyamatban lévő vagy befejezett, szakirányú felsőfokú tanulmányok (gazdasági, pénzügy-számvitel)
  • Tapasztalatok, ismeretek, készségek:
  • Heti 20 óra munkavégzést
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretet (Excel)
  • Pontos, precíz munkavégzést
  • Logikus, analitikus gondolkodásmódot
  • Jó együttműködési készséget, nyitottságot és proaktivitást
  • Előnyt jelent a középfokú német nyelvtudás megléte.

Mit kínálunk Neked?

  • Vonzó juttatásokat: versenyképes fizetést és dolgozói kedvezményeket, többek között szállásra kikapcsolódás céljából, valamint banki és mobiltelefon szolgáltatásra
  • Munkába járás támogatását: támogatjuk a saját gépkocsival történő bejárást benzintámogatás formájában vagy lehetőséged van Budapestről induló céges busszal bejárni (kedd és csütörtök)
  • Mentor programot: első naptól kezdve mentor segíti új munkatársaink betanulását és beilleszkedését
  • Fejlődési lehetőséget: német nyelvtanulás támogatásával és workshopok által segítjük munkatársaink szakmai és személyes fejlődését
  • Rugalmas munkaidőt, távmunka lehetőségét

Munkavégzés helye

Törökbálint, Depo

Várjuk jelentkezésedet, kattints a Jelentkezem az állásra gombra.

Törökbálint