KONTROLLING VEZETŐ (Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Rendkívül prosperáló italkereskedelmi partnerünk számára keresünk munkatársat

KONTROLLING VEZETŐ

Feladatok

  • 1-2 fő beosztott munkájának koordinálása, mentorálása,
  • Vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás,
  • Szoros együttműködés a kiszervezett pénzügyi csapattal,
  • Management- és költség kontrolling,
  • Terv-tény elemzések készítése,
  • Költségek optimalizásában történő aktív részvétel,
  • Kontrolling folyamatok fejlesztése,
  • Kimutatások készítése.

Elvárások

  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás írás-olvasás szintjén,
  • Előny: gyártócéges környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kimagasló alapbér és széleskörű juttatási csomag (éves prémium, cafeteria, céges gépjármű),
  • Home office lehetőség,
  • Rugalmas munkavégzés, kötetlen munkarend,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő, tőkeerős vállalatnál.