Kontrolling vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A V-Híd Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság a magyarországi építőipar egyik legfiatalabb, dinamikusan fejlődő vállalata, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Ha szeretnél egy fejlődő, vasútépítési cég tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed.

A Gazdasági Igazgatóság kontrolling területre új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kontrolling vezető

Főbb feladatok:

  • a Társaság üzleti tervezési és adatszolgáltatási feladatainak ellátása
  • havi rolling forecast, társasági és projektszintű eredmény- és cash flow prognózis készítése, folyamatos tárasasági szintű gördülő tervezés megvalósítása a projekt tervek aktualizálásával összhangban
  • a havi kontrolling jelentések elkészítése, közreműködés az éves beszámoló és konszolidált beszámoló elkészítésében
  • az üzleti tervben meghatározott társasági bevételi tervek és költségkeretek betartatásának felügyelete, a kivitelezési projektek tény – és tervköltségeinek összevetése, az eltérések elemzése
  • önköltségszámítás, fedezetszámítások, egyedi kalkulációk és operatív gazdasági elemzések készítése
  • transzferárazási feladatok ellátása, a helyi dokumentum elkészítése

Leendő munkatársunk:

  • gazdasági szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik
  • kontrolling területen legalább 5 éves vezetői gyakorlattal rendelkezik
  • analitikus, előrelátó komplex gondolkodásmód jellemzi
  • precíz, monotonitás tűrő
  • rugalmas és teherbíró
  • kiváló problémamegoldó
  • megbízható, lojális
  • együttműködő, „igazi csapatjátékos”
  • önálló munkavégzésre képes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki és jogi (szerződésekre vonatkozó) tapasztalat
  • Építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat a kivitelezés területén
  • BI rendszer kialakításában szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye

  • Budapest VI. kerület

Munkaidő:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidő

Kezdés:

  • az állás azonnal betölthető

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest