Konyhabútor értékesítő (Nyíregyháza)

A Media Markton belül nyíló Konyhastúdiónkba
munkatársat keresünk
Konyhabútor értékesítő
pozícióba.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 30 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban. Forgalmazott termékeink meghatározó része hazai gyárakból érkezik.

Amennyiben csatlakozol az RS Bútor csapatába:

● tagja lehetsz egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak,
● lendületes, fiatalos csapat részese lehetsz,
● versenyképes jövedelemben és kiemelkedő havi juttatásokban részesülhetsz,
● részt vehetsz színvonalas szakmai képzéseinken,
● munkaruhát biztosítunk,
● részt vehetsz szabadidős tevékenységeinken és csapatépítő programjainkon
● ingyenesen részt vehetsz a kiállításainkon,
● dolgozói kedvezményt kaphatsz termékeinkből.

Rád váró feladatok:

● az érdeklődők és a vásárlók udvarias és teljes körű tájékoztatása és kiszolgálása,
● konyhatervezés előkészítése,
● online- és offline értékesítés, megrendelések rögzítése,
● az eladótér esztétikus és rendezett arculatának biztosítása.

Örömmel vesszük, ha:

● kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy,
● tudatos és célorientált vagy,
● munkádat igényesen és precízen végzed,
● szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni,

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

● van középfokú végzettséged,
● rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel és
● van kereskedelemben szerzett tapasztalatod.

Munkavégzés helye

● 4400 Nyíregyháza, László utca 12.

Úgy érzed indulhat a csapatmunka? Csatlakozz TE is az RS csapatához!

Nyíregyháza